Contact

Bestuur
Emma Grijsen (Voorzitter) – voorzitter@hellastriathlon.nl
Maaike Rouw (Secretaris) – secretaris@hellastriathlon.nl
Evelien van der Meel (Penningmeester) – penningmeester@hellastriathlon.nl
Janneke van Meel en Corina Bots (Technische Zaken) – technischezaken@hellastriathlon.nl
Roland van Veen  (Communicatie) – communicatie@hellastriathlon.nl
Eric-Paul Sistermans (Beheer Ledenadministratie) – leden@hellastriathlon.nl

Ledenadministratie
ledenadministratie@hellastriathlon.nl
Onze ledenadministratie wordt gerund door een externe partij. Heb je vragen waar je niet uitkomt, dan kun je ook altijd contact opnemen met leden@hellastriathlon.nl

Divisies/Topsport
divisieteams@hellastriathlon.nl

Ledenopvang
ledenopvang@hellastriathlon.nl

Kleding
clubkleding@hellastriathlon.nl

Sponsoring
sponsoring@hellastriathlon.nl 

Clubblad BZ&T
redactiebzt@hellastriathlon.nl

Online Redactie website & social media
onlineredactie@hellastriathlon.nl

Feestcommissie
feestje@hellastriathlon.nl

Opgeven als jury-lid bij NTB-wedstrijden
jury@hellastriathlon.nl

Webmaster en emailadressen
webmaster@hellastriathlon.nl